Broneeri

Broneerige Pö:ning Noorte Peoruum mugavalt internetis. Selleks valige endale sobiv peopakett ning aeg, jagage meile kontaktandmed ning ongi kõik! Broneerimisel küsime 30 eur ettemaksu, et broneering kinnitada, aga ülejäänud summa saab tasuda enne pidu kohapeal või ülekandega.

NB! Kinnituskiri võib minna rämpsposti või reklaamkausta. Kui peale broneerimist seda ei leia, siis võta julgesti ühendust.

Kui sul on veel küsimusi, siis meie kontaktid leiab lehelt Kontakt. Pö:ningu tutvustus ning võimalused leiate lehelt  Pö:ning.

Soovid veel pikemat pidu?

Pö:ning on aegade broneerimisega tegelikult väga paindlik. Soov on broneerida Pö:ning terveks päevaks? Tegelikult ei ole see üldse probleemiks. Kirjuta meile oma soovist info@pooning.ee või alusta vestlust Messengeris ja leiame teile sobiva lahenduse.

Broneerimistasu

Broneeringu tasu on 30 €, mis arvutatakse hilisemast summast maha ning ülejäänud summa tuleb tasuda kohapeal enne pidu või ülekandega.

NB! Loobumisel broneerimistasu ei tagastata.

Broneeritud peoaja edasilükkamisest oleks vajalik nädal aega ette teatada ning saab uue aja ühe aasta jooksul edasi lükata.

Peo ettevalmistus

Üritust saab ette valmistama tulla 15 minutit varem ja peale pidu on ka 15 minutit koristamis- ja lahkumisaega.