Meist

Pö:ning on loodud eesmärgiga pakkuda noortele vaheldust klassikaliste mängutuba või isegi pööningute mõistes. Jah, siin ei ole tolmurulle koguvad riidekirste või muud vana kola, mida vanaemal kindlasti kunagi vaja läheb. Samuti ei ole siin õrnad asjad, mida võib ainult kaugelt vaadata.

 

MEIE MISSIOON

Meie missioniks on pakkuda noortel võimalust pidada sünnipäevi ning pidusid kohas, kus on eakohased tegevused ning eales ei hakkaks igav ning kus ka vanematel mõnus olla.

MEIE VISIOON

Meie visioon on olla Tartu ja Lõuna-Eesti ägedaim ning meeldejäävaim peoruum, mis on noortele suunatud.

MIKS VALIDA MEID?

Ka meie oleme lapsevanemad, kes on olnud olukorras “kus lapse sünnipäev pidada?”. Mõistame soove ja muresid ning just noorte vajadusest lähtuvalt oleme loonud Pö:ningu.

350+

Ägedat üritust

5000+

Õnnelikku peolist

650+

Tundi rõõmuhõiskeid

Meie LUGU

Pö:ningu idee ning selle teostamine on nagu paljudel teistel väikeettevõtetel ehk see on loodud turul puudu oleva teenuse täitmiseks. Millest siis Pö:ning alguse sai? Lihtne vastus on see, et lapsevanematena ei olnud ühel hetkel Tartu linnas enam ühtegi eakohast peoruumi, kus sünnipäeva pidada. Jah, 5-10 aastaste lastega on hea minna kohtadesse, kus saab turnida, joosta, hüpata ja teha kõiki neid väga aktiivseid tegevusi. Mida vanemaks lapsed said, seda keerulisemaks muutus sobiva mängutoa leidmine kuni hetkeni, mil enam ükski ei olnud eakohane. Loomulikult võiks ka kodus sünnipäeva pidada, aga linnakorterisse ei mahuta rohkem kui mõned sõbrad. Ka teistelt vanematelt tuli sama tagasiside – selliseid kohti kus pidu pidada – neid ei olegi. See tõigi meid antud ülesande ette – kas leppida olukorraga, kus ei ole eakohaseid mängutubasid ega peoruume, kuhu saaks kutsuda nii poisid kui tüdrukud ning eelteismelistel oleks lõbus või… võtame kätte ja täidame selle tühimiku ära. Kanged eesti naised nagu me oleme – mõeldud tehtud ning peale meespere kaasamist ja sobivate ruumide leidmist Pö:ning – noorte peoruum ka sellisel kujul pereprojektina alguse sai.