Mängutuba

Mängutuba Pööning

Mängutuba Pööning on hubane mängutuba Tartu kesklinnas aadressiga Rüütli 12, Tartu. Pö:ning on loodud peamiselt noorte vajadusi silmas pidades ning kogu sisusustus ja tegevused on planeeritud sellest lähtuvalt. Siit ei leia igavaid atraktsioone, kus turnida, ronida või hüpata – väikelaste jaoks on loodud teised mängutoad, kus nad saavad mängimas käia. Pööning on hoopis suurematele “lastele” ehk noortele suunatud, et ka vanematel lastel oleks põnev ja mugav.

Pö:ningul leiavad noored vanuses 8-18 aastat endale meelepärased tegevused: meil on olemas Playstation 4 Pro mängukonsoolid, fotonurk koos fotopeegliga, kööginurk ja sööginurk ning loomulikult ka kompaktne tantsusaal. Kõik mängukonsoolid on ühendatud internetti – noored saavad mängida lemmikmänge üksteisega koos või üksteise vastu ning mängukaaslased ei ole piiratud ainult Pö:ningul viibijatega. Fotonurgast leiab mugava fotopeegli, mis teeb noortest pildid ning annab need koheselt ka paberkandjal. Samuti saab fotoseina ees teha pilte ka enda telefonidega või fotoaparaatidega – valik on teie. Tantsusaal on aga koht, kus saab sõpradega koos lemmiklaulude taustal tantsida ja näidata oma parimaid muuve.

Pööningul on kokku 110 m² põrandapinda, sobides sedasi 25-30 külalisega pidude pidamiseks. Pööning ongi ideaalne noorte sünnipäevade, klassiõhtute, lõpetamiste ning muude koosviibimiste tähistamiseks.

Mängunurk: Playstation 4 Pro

Mängunurgast leiab 7 Playstation 4 Pro mängukonsooli koos 7 4K teleriekraaniga. Sõpradega koos, sõprade vastu – valik on sinu. Virtuaalses maailmas saab kõik arved klaaritud sedasi, et keegi füüsiliselt haiget ei saa.

Fotopeegel & fotonurk

Pö:ningu fotonurgas on unikaalne fotopeegel, kus näed täpselt ära, kuidas fotod välja tulevad enne, kui klõps käib. Ei mingeid väljasirutatud käsi või selfie-kaamera väänamist – vaata peeglist, et sõbrad kõik peal ning masin teeb ülejäänud. Mis veel parem – pildid saab koheselt paberile.

Söögi- ja kööginurk

Juhul kui kõht tühjaks läheb, saab laua taga keha kinnitada või vajadusel isegi kohvi keeta. Külmkapp, mikrolaineahi, vesi ja kraanikauss – pole küll restorani köök, kuid olgem ausad – tuleme siia mängima ja tantsima, mitte kokasaadet tegema.

Tantsusaal & puhkenurk

Kõikide eelnevate asjade vahele on mahutatud ka tantsusaal, kus hea muusika taustal saab sõpradega tantsida. Siin ei ütle keegi, et keerake muusika vaiksemaks kuna naabrid tahavad magada. Naudi tantsumuusikat täpselt nii, nagu sina tahad ning tõmba kõik teised ka ekraani tagant ja diivanilt püsti tantsima. Tantsusaali tehnika on samuti viimasepeal – värvimuusika, korralikud kõlarid ja Xbox One Kinect sensoriga ning Just Dance 2020 Unlimited mänguga, mis võimaldab korraga kuuel tantsijal mängu mängida.