Fotopeegel

Pö:ningu teiseks tõmbenumbriks on unikaalne fotopeegel. Fotopeegel on täisautomaatne kõik-ühes lahendus sinust piltide tegemiseks. Ei, sa ei pea teadma midagi fotograafiast ega valgusest. Piisab ainult heast tujust, suurest naeratusest ning paberfotod tulevad koheselt masinast välja imeväel.

Fotopeeglil on väga lihtne puutetundlik kasutajaliides ning kuna see on peegel, siis näed kohe ära kuidas pildile jääte. Kirsiks tordil on terve kastitäis ägedaid rekvisiite – prillid, sallid, peakatted – mida saate meeleolu tõstmiseks ning piltide vürtsitamiseks kasutada. Kui sellest väheseks jääb, siis kohe kõrval on ka korraliku valgustusega peegel, mille ees saab terve seltskond end valmis sättida ning ilusaks – ei see ei sobi – veel ilusamaks, sedasi parem – teha.

Fotonurk

Alati ei pea pildistamiseks fotopeeglit kasutama. Tegelikult on meil ikka üks korralik fotonurk mitme erineva taustaga. Kui paberfotod tunduvad liiga retrod, siis võtke välja oma nutitelefonid või kaamerad ja tehke pilte niipalju kui süda lustib. Sest noh, mis sünnipäev see oleks kus pilte ei tehta ja olgem ausad – me oleme Pö:ningu sisustanud sedasi, et pea igas nurgas saab läbi viia unikaalsed fotosessioonid.