Pööning

Pööning – Noorte Peoruum

Pööning ei ole tavapärane mängutuba, Pö:ning – see on peoruum, kus ka noored ennast hästi tunnevad, huvitavad tegevused leiavad ning lõbutseda saavad. Tule pööningule, siin ei ole tolmurulle koguvad riidekirste või muud vana kola, mida vanaemal kindlasti kunagi vaja läheb. Samuti ei ole siin õrnad asjad, mida võib ainult kaugelt vaadata. Erinevalt teistest mängutubadest on Pööning disainitud just noortele ja teismelistele. Siit ei leia jooksuradasid ega batuute ning samuti ei ole siin mänguklotse või igavaid lauamänge. Pö:ningul on hoopis megaäge ja noorteopärane peokoht, kus saad paar tundi vanematest puhata ning tunda sõpradega mugavalt. Ei usu meid? Oled sa varem pööningul Playstationit näinud? Või fotonurka, kus saate ise fotograafid ja modellid olla? Mugavat diivanit või tantsusaali?

 

Playstation 4 Pro

Pööningul leiab kokku 7 4K telerit koos 7 Playstation 4 Pro konsoolidega. Popimad mängud, 14 pulti ning internetiühendus – niimoodi saab kasvõi terve õhtu virtuaalseid rallisid ja lahinguid pidada.

 

 Loe lähemalt »

Pildistamisnurk

Peoruumis on eraldi pildistamisnurk koos fotopeegliga. Soovid, teete ise telefoniga või fotoaparaadiga Pö:ningu fotoseina ees pilte või siis hoopis kasutate meie ägedat, interaktiivset fotopeeglit piltide tegemiseks ning saate kohe ka paberfotod endaga kaasa võtta.

 

 Loe lähemalt »

Tantsupõrand

Kui söömisest ja mängimisest ära tüdinete, saab mugavalt tantsupõrandal positiivseid emotsioone kogumas käia. Tantsid ekraanil näidatud mänguõpetuste järgi või näitate sõpradele oma viimaseid moove, valik on sinu. Tantsusaali jaoks on Xbox One Kinect sensoriga, Just Dance 2023 Unlimited mäng kuuele tantsijale ja loomulikult hea sound ning värvimuusika.

 Loe lähemalt »

Kööginurk

Meie väikeses kööginurgas on olemas vajalikud nõud, külmkapp toidu jahutamiseks ja mikrolaineahi toidu soojendamiseks ning loomulikult ka söögilaud kus kõike süüa. Õhtule saab hoogu juurde anda värske kohviga ning hoogu maha võtta rahustava teega.

 

 Loe lähemalt »

Vanematele

Et vanematel ei hakkaks noorte peo ajal igav oodata, siis oleme ka selle peale mõelnud. Võimalus on diivanile maha istuda ning lauamänge mängida ja õhtu lõppu oodata, samas hoones olevasse kohvikusse minna või leida muu tegevus kesklinnas.

 

 Loe lähemalt »

Asukoht

Pööning viitaks, et asume kusagil vanas talumajas kaugel piiri ääres. Ei – me oleme täpselt Tartu kesklinnas, kus kõik käe ja jala ulatuses. Kaubanduskeskused, kohvikud ja muud asutused on sõna otseses mõttes kiviviske kaugusel.

 

 Loe lähemalt »

Ikka tunned et pole veel 100% kindel selles, et Pö:ning oleks ka sinu jaoks parim koht peo pidamiseks? Pole hullu, kiika meie fotogaleriid kus näed ära kõik strateegilised kohad ning nurgatagused ja kui sest ka ei piisa, siis kontaktid on kohe siinsamases all – vastame meeleldi tekkinud küsimustele.