Kodukord

Ürituse ja sealhulgas noorte ohutuse eest vastutab üritust korraldav täiskasvanu, kes kinnitab allkirjaga, et on tutvunud ja nõustunud kodukorraga ning selgitab vajadusel lastele/noortele ja külalistele ohutusreegleid.

• Ettevalmistusi saab tulla tegema 15 minutit enne peo algust ning peo lõppedes on 15 minutit ruumi koristamiseks ja üleandmiseks.

Peo lõppedes palume ruumid üle anda elementaarses korras, st. mustad nõud on pandud nõudepesumasinasse, kott-toolid, lauamängud jms. asetatud oma kohale ning suurem praht põrandalt ja muudelt pindadelt ära korjatud.

• Üleriided ja määrdunud või märjad välisjalanõud palume jätta koridori, selleks ettenähtud kohta. Soovitame kaasa võtta vahetusjalanõud ning palume peoruumi siseneda ainult kuivade ja puhaste jalanõudega.

• Palume kasutada Pööningu inventari heaperemehelikult. Vara kahjustamisel, hävitamisel või kaotamisel on peoruumil õigus nõuda kahju hüvitamist.

Küünalde, vulkaanküünalde, säraküünalde jms põletamine ning elava tule kasutamine mistahes vormis on Pööningu ruumides rangelt keelatud, kuna ruumis on kergesti süttivaid materjale. Rikkumise korral, mille tulemusel saabub häiremeeskond, hüvitab väljakutse kulud peoruumi broneerija.

Peoruumides ei tohi suitsetada, tarvitada alkoholi ega narkootilisi aineid ning ruumides on keelatud viibida alkoholi- või narkojoobes.

• Pööning ei vastuta külastaja isiklike asjade (kott, mobiiltelefon, võtmed vms.) eest. Vajadusel saate peo ajaks ukse(d) lukustada, et nautida pidu ilma kutsumata külalisteta.

• Peoruumis Pööning on selgelt tähistatud kaks avariiväljapääsu, ruumis on nähtaval kohal tulekustuti ja esmaabipakk. Õnnetusest, mis vajab päästjate sekkumist, anda viivitamatult teada häirekeskuse numbril 112 ja öelda selgelt aadress Rüütli tn 12 (2. korrus), Tartu linn.

• Peoruumis Pööning on videovalve, mille eesmärk suurendada turvalisust ja aidata vajadusel lahendada hilisemaid pretensioone, kui on tekkinud varaline kahju.

• Kogemata kaasa viidud esemetest palume koheselt teavitada ning need esimesel võimalusel tagasi tuua.

• Peoruumi kasutamise eest on võimalus tasuda kohapeal sularahas või ülekandega, aga peab arvestama, et ülekanne peab olema laekunud enne peo algust. Koosnurk OÜ arvelduskonto LHV pangas on EE677700771004368323

• Eelkokkuleppel Pööninguga on võimalik pikendada peoruumi kasutusaega vastavalt hinnakirjale, kui selleks on vabu aegu.

• Esilekerkivate küsimuste või probleemide korral palume koheselt pöörduda Pööningu töötaja poole. Aitame meeleldi. Tel: 5301 8674; 527 4752 (s.h. tehnilised küsimused).